Přihlášení pro firmy

Zapomněli jste heslo?

Login

Jak je to doopravdy s motivací?!

Datum publikace: 4. 2. 2013 Typ: Novinka / tip / odkaz Obor: Leadership a/vs. management

Koukal jsem takhle po zaHRádkářsku k sousedům přes plot pro inspiraci a rád bych se s vámi podělil o to, co jsem zahlédl. Pokud jste skálopevně přesvědčeni, že jediné co skutečně motivuje, jsou peníze, pak tento článek není pro vás. ;)

New Yorské novinářky Kathleen Davis a Nadia Goodman obě nabízejí ve svých článcích uveřejněných na serveru Entrepreneur (www.entrepreneur.com) zajímavé pohledy na roli finančních bonusů v řízení motivace. Zatím co Nadia Goodman si vystačí s textem a její článek lze shrnout do tří bodů: 1) Dopřejte vašim zaměstnancům svobodu a uznání, 2) Motivujte individuálně, 3) Nenechte účel světit prostředky, shrnutí článku Kathleen Davis by vyžadovalo umění grafické zkratky, viz níže.

Dříve psal proslovy pro amerického vice-prezidenta Al Gorea, dnes přednáší plamenné proslovy o psychologii motivace. Mojí dnešní poslední inspirací je Dan Pink a jeho filipika manažerům, kteří ignorují vědu.

Dobře se bavte, a ať vám zaHRádka vzkvétá!

Sdílet inspiraci:

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou pouze registrovaní zaHRádkáři

Přihlášení pro zaHRádkářeChcete také zaHRádkařit?

ZaHRádkáři jsou vybíravá, ale vstřícná parta. Zanechte nám prosím svůj kontakt a napište pár vět o tom, proč a jak se chcete hnutí účastnit. Probereme to v klubovně a dáme Vám vědět!

Registrovat se