Přihlášení pro firmy

Zapomněli jste heslo?

Login

Trh: "CELKEM SLUŠNÁ REJŽE"

Datum: 25. 6. 2014 Místo: Impact Hub Praha, 9 - 13 hod

>> VÝSTUPY Z REALIZOVANÉ AKCE NALEZNETE ZDE

Bohatá úroda pro všechny, kteří pečují o smysluplný rozvoj lidí ve firmách.

1. díl zaHRádkářského seriálu na téma Inovace ve firemním vzdělávání.

Pro zástupce HR/CSR z firem je akce zdarma >> registrujte se zde

Strategicky pojaté CSR není ani tolik o “rejži” či o penězích, jako o chování, hodnotách a kultuře. Není ani tolik o “nezisku” a darech, jako o partnerství a vzájemné prospěšnosti. Není o řízení systému odpustků, ale o řízení dopadů vlastního byznysu na svět venku - a to způsobem, který dává smysl a příležitost k rozvoji lidem uvnitř.

25. června v pražském Impact Hubu máte možnost se naživo seznámit se čtyřmi projekty, které tento přístup osobitými způsoby převádějí do praxe. Projekty fungujícími, ověřenými, inspirativními - a na komerční bázi dostupnými a připravenými skrze rozvoj vašich lidí přinášet přidanou hodnotu i vaší firmě.

 

>> program ke stažení zde <<

 

Představíme projekty:

Svěží český webový portál napojující profesionály z firem přímo na konkrétní dílčí práce, s nimiž potřebují pomoci neziskové organizace.

Komplexní program pro posílení angažovanosti a rozvoj leadershipu nejvýraznějších talentů ve firmách - skrze třítýdenní společensky prospěšné týmové mise v Asii nebo jižní Americe.

Osvědčený program Nadace Vodafone, podporující rozvoj neziskové sféry formou ročních projektů, v nichž mají profesionálové z komerční sféry nadací placenou svou standardní mzdu.

Propracovaná iniciativa zajišťující výrobu a distribuci protetických rukou potřebným po celém světě - díky zapojení firemních týmů bezplatně pro příjemce a s tranformačním zážitkem pro zúčastněné.

 

Moderují:

 

Partneři akce:

 

>> pozvánka ke stažení:


„Farmářské trhy“ jsou – na rozdíl od Schůzí a Brigád – otevřeně deklarované jako prodejní akce. Hnutí tu slouží jako prostředník, propojující potenciální zájemce s prověřenými potenciálními dodavateli. Akce je zároveň otevřena širší veřejnosti – nicméně zaHRádkáři mají v případě vyčerpání kapacity přednost. Dodavatelé si nemohou svou účast ani žádnou formu propagace koupit.

Detail akce pro registrované zaHRádkáře

Přihlášení pro zaHRádkářeChcete také zaHRádkařit?

ZaHRádkáři jsou vybíravá, ale vstřícná parta. Zanechte nám prosím svůj kontakt a napište pár vět o tom, proč a jak se chcete hnutí účastnit. Probereme to v klubovně a dáme Vám vědět!

Registrovat se